Олімпіади, конкурси,МАН>>>>>

Вітаємо переможця Всеукраїнської інтернет-олімпіади (м. Київ) з інформаційних технологій учня 11-б класу Паламарюка Максима (ІІ абсолютне місце) та його вчителя Карявку Сергія Сергійовича.

/Files/images/olmpadi/50913084_302473717285404_5770868893862068224_n.jpg

З 12 січня розпочався ІІІ (обласний) етап учнівських олімпіад та конкурсів з базових дисциплін.

Тож вітаємо учнів -переможців та їх вчителів - наставників:

- з астрономії: учня 11-б класу Паламарюка Максима (ІІ місце) та вчителя фізики і астрономії Ласкурика Павла Васильовича;

/Files/images/olmpadi/50875297_302472340618875_3229610403507994624_n.jpg

- з історії: учня 8-а класу Дикалова Володимира (ІІІ місце) та вчителя історії Стефанюк Світлану Миколаївну; учня 10-в класу Крещука Богдана (ІІ місце) та вчителя історії Козову Валентину Олександрівну;

/Files/images/olmpadi/51416331_302472387285537_8470335644185395200_n.jpg

- з математики: учня 11-б класу Паламарюка Максима (І місце), учня 9-а класу Шепеленка Дмитра (ІІ місце), ученицю 7-а класу Совгирю Анну (ІІ місце) та вчителя математики Чумаченко Світлану Володимирівну;

/Files/images/olmpadi/51210384_302472477285528_3705738439149223936_n.jpg

- з конкурсу ім. Т.Шевченка: ученицю 6-б класу Татарінову Олександру (І місце), ученицю 10-а класу Пасічник Аліну (І місце) та вчителя української мови та літератури Толмач Наталію Іванівну.

/Files/images/olmpadi/50773189_302472540618855_5152079877351931904_n.jpg

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу проектів "Мої права - моє життя" Косінську Анну (10-А клас), Олійник Єлизавету (10-А клас), Плотніцьку Ярославу (10-А клас) - вчитель Триняк Т.В.( проект "Правовий тренінг "Споживач - король ринку")

Вітаємо переможців ІІ етапу конкурсів та олімпіад з базових дисциплін:

- української мови та літератури: Кулинич Анну (7 - А клас) - І місце, Приблуду Альону (7 - А клас) - ІІІ місце, Гребенюк Альону (9 - А клас) - ІІ місце, вчитель Гаврилюк І.К. Пасічник Альону (10 - А клас) - ІІ місце, вчитель Толмач Н.І.

- фізики: Совгирю Анну (7 - А клас) - І місце, Бадіченка Богдана (7 - А клас) - ІІ місце,Тупоту Артема (7 - А клас) - ІІІ місце, Василенко Злату (8 - А клас) - І місце, Безщасного Сергія (8 - А клас) - ІІІ місце, Коваленка Едуарда (10 - А клас) - І місце, Горгуля Тимура ( 10 - А клас) - ІІ місце, Паламарюка Максима (11 - Б клас) - І місце, Барабана Назара (11 - Б клас) - ІІ місце, Ілляшова Іллю (11 - Б клас) - ІІІ місце, вчитель Ласкурик П.В.; Нетесаного Владислава (9 - А клас) - І місце, Скопця Макара (9 - А клас) - ІІ місце, Крайнєва Максима (9 - А клас) - ІІІ місце, вчитель Колісник В.О.;

- історії: Дикалова Володимира (8 - А клас) - І місце, вчитель Стефанюк С.М., Крещука Богдана (10 - В клас) - І місце, Прохача Івана ( 10 - А клас) - ІІІ місце, вчитель Козова В.О., Коваль Анастасію ( 11 - А клас) - І місце, вчитель Триняк Т.В.

- конкурсу ім. Т. Шевченка: Попач Василину (5-А клас) - ІІ місце, вчитель Малага А.Ю.; Татарінову Олександру (6-Б клас) - І місце, Мотуз Анну (6 - А клас) - ІІ місце, Пасічник Аліну (10 - А клас) - І місце, Будько Ольгу (10 - Б клас) - ІІ місце, вчитель Толмач Н.І.; Совгирю Анну (7 - А клас) - І місце, Кулинич Анну (7 - А клас) - ІІ місце, Армінен Карину (9 А клас) - ІІІ місце, вчитель Гаврилюк І.К.; Безщасного Сергія (8 - А клас) - І місце, вчитель Крайнєва Н.В.;
- математики: Алєйніка Богдана ( 6 - А клас) - І місце, Василенка Івана (6 - А клас) - ІІ місце, Цатуряна Артема (6 - А клас) - ІІ місце, Карасьова Максима (6 - А клас) - ІІІ місце,вчитель Тороп Л.П.; Совгирю Анну ( 7 - А клас) - І місце,Кулинич Анну (7 - А клас) - ІІ місце, Милимка Івана (7 - А клас) - ІІІ місце, Бадіченка Богдана (7 - А клас) - ІІІ місце, Шепеленка Дмитра (9 - А клас) - І місце, Скопця Макара (9 - А клас) - ІІІ місце, Паламарюка Максима (11 - Б клас) - І місце, Ілляшова Іллю (11 - Б клас) - ІІ місце, Барабана Назара (11 - Б клас) - ІІІ місце, вчитель Чумаченко С.В.; Дикалова Володимира (8 - А клас) - І місце, Безщасного Сергія ( 8 - А клас) - ІІІ місце, вчитель Бурлаченко Т.М.; Вахніченка Дмитра ( 10 - А клас) - ІІІ місце, Горгуля Тимура (10 - А клас) - ІІІ місце, вчитель Бурлаченко О.В.;
- німецької мови: Алхімову Крістіну (8 - Б клас) - І місце, Волошину Альону ( 8 - Б клас) - ІІ місце, Коваль Марію (9 - В клас) - ІІ місце, Коваль Валерію (10 - Б клас) - ІІ місце, вчитель Жернова Т.М.
- конкурсу ім. П.Яцика: Коржіневську Поліну (3-А клас) - ІІІ місце, вчитель Сіденко Т.І.; Чумаченко Євгенію (4 - А клас) - ІІ місце, вчитель Рева С.М.; Попач Василину ( 5 - А клас) - І місце, вчитель Малага А.Ю.; Гриценко Софію (6 - Б клас) - І місце, Мотуз Анну (6 - А клас) - ІІ місце, Пасічник Аліну (10 - А клас) - І місце, вчитель Толмач Н.І.; Совгирю Анну (7 - А клас) - І місце, Кулинич Анну ( 7 - А клас) - ІІІ місце, Армінен Карину (9 - А клас) - І місце, вчитель Гаврилюк І.К.

- з географії: Бірчина Владислава (8-В клас) - І місце, Бугрімову Анну (8-Б клас) - ІІ місце, Чайку Вікторію (9-А клас) - І місце, Мартинюк Дар'ю (10-Б клас) - І місце, Ілляшова Іллю (11-Б клас) - І місце, Безуглу Світлану (11-Б клас) - ІІ місце, вчитель Ковальчук М.М.; Вахніченка Дмитра (10-А клас) - ІІ місце, вчитель Тарасова І.А.;

- з інформаційних технологій: Тупоту Артема (7-А клас) - ІІ місце, Василенко Злату (8-А клас) - ІІІ місце, Шепеленка Дмитра т(9-А клас) - ІІІ місце, Коваленка Едуарда (10-А клас) - І місце, Семенюк Мирославу (10-Б клас) - ІІ місце, Мартинюк Дар'ю (10-Б клас) - ІІІ місце, Паламарюка Максима (11-Б клас) - І місце, Волощука Федора (11-А клас) - ІІІ місце, вчитель Карявка С.С.; Циганенко Анну (9-А клас) - І місце, вчитель Заворітня К.В.

- з хімії: Котяш Вікторію (7 Б клас) - І місце, вчитель Коваль Р.М.; Іващенко Ангеліну (7-А клас) - ІІІ місце, Нетесаного Владислава (9-А клас) - ІІ місце, Скопця Макара (9-А клас) - ІІІ місце, вчитель Дорошенко Л.М.;

- з інформатики: Коваленка Едуарда (10-А клас) - І місце, Паламарюка Максима ( 11-Б клас) - І місце, вчитель Карявка С.С.;

- з біології: Карпенко Катерину (8-Б клас) - І місце, Василенко Злату (8-А клас) - ІІ ісце, Микитенка Юрія (10 - А клас) - ІІІ місце, Прохача Івана (10-А клас) - ІІІ місце, Коваль Анастасію (11-А клас) - І місце, Гнебеденко Богдану ( 11-А клас) - ІІІ місце, вчитель Бондаренко Е.Е.

;- з трудового навчання: Михайлюк Ірину (8-А клас) - ІІ місце, Армінен Карину (9-А клас) - І місце, вчитель Карабут К.А.;

- з екології: Гончарову Любов (11-А клас) - І місце, вчитель Тарасова І.А.;

- з правознавства: Ліщишину Дар'ю (9-В клас) - ІІІ місце, Мартинюк Дар'ю (10-А клас) - І місце, Олійник Єлизавету (10-А клас) - ІІІ місце, Гнебеденко Богдану (11-А клас) - І місце, Коваль Анастасію (11-А клас) - ІІІ місце, вчитель Триняк Т.В.

- з англійської мови: Бугрімову Анну (8-Б клас) - І місце, Василенко Злату (8-А клас) - ІІ місце, Карпенко Катерину (8-Б клас) - ІІІ місце, Дикалова Володимира (8-А клас) - ІІІ місце, вчитель Антипець Т.В.; Синяговську Мирославу (9-А клас) - ІІІ місце, вчитель Москалець Л.І.; Олійник Єлизавету (10-А клас) - І місце, вчитель Козельчук М.М.; Вітряк Поліну (9-В клас) - ІІ місце, Будько Ольгу (10-Б клас) - ІІІ місце, Барабана Назара (11-Б клас) - ІІ місце, Гребенюка Андрія (11-Б клас) - ІІІ місце, вчитель Шеремет Т.В.

- з економіки: Берегову Дар'я (11-Б клас) - І місце, Гончарову Любов (11-А клас) - ІІ місце, вчитель Триняк Т.В.

- з астрономії: Коваленка Едуарда (10 -А клас) - І місце, Горгуля Тимура (10-А клас) - ІІІ місце, Паламарюка Максима (11-Б клас) - І місце, Барабана Назара (11-Б клас) - ІІ місце, Ілляшова Іллю (11-Б клас) - ІІІ місце, вчитель Ласкурик П.В.;

Вітаємо переможців!

13 ЛИСТОПАДА ВІДБУЛИСЯ РАЙОННІ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ (програмування) ТА НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

ПЕМОЖЦЯМИ СТАЛИ:
З ІНФОРМАТИКИ:

КОВАЛЕНКО ЕДУАРД (8-А КЛАС) - І МІСЦЕ, ВАХНІЧЕНКО ДМИТРО (8-А КЛАС) - ІІ МІСЦЕ, ПАЛАМАРЮК МАКСИМ (9-Б КЛАС) - І МІСЦЕ, ЗЕНЧЕНКО ЄВГЕНІЙ (10-А КЛАС) - І МІСЦЕ, ЛАСКУРИК ДМИТРО (11-А КЛАС) - ІІ МІСЦЕ, РЕШЕТНИК ВІТАЛІЙ (11-Б КЛАС) - І МІСЦЕ - ВЧИТЕЛЬ КАРЯВКА С.С.

З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ:

БУДЬКО ОЛЬГА (8-Б КЛАС) - І МІСЦЕ, КОВАЛЬ ВАЛЕРІЯ (8-Б КЛАС) - ІІ МІСЦЕ - ВЧИТЕЛЬ ЖЕРНОВА Т.М.

12 ЛИСТОПАДА ВІДБУЛИСЯ РАЙОННІ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ (4-Х КЛАСІВ, 6-11 КЛАСІВ)

ПЕРЕМОЖЦЯМИ СТАЛИ:

МАЛІК МИХАЙЛО (4-А КЛАС) - І МІСЦЕ, АЛЄЙНІК БОГДАН (4-А КЛАС) - ІІ МІСЦЕ - ВЧИТЕЛЬ УДОВИЧЕНКО О.Л.

ДИКАЛОВ ВОЛОДИМИР (6-А КЛАС) - І МІСЦЕ, ЛИСЕНКО ВЛАДИСЛАВ (6-А КЛАС) - ІІ МІСЦЕ, КОВАЛЕНКО ЕДУАРД (8-А КЛАС) - І МІСЦЕ, ПАСІЧНИК АЛІНА (8-А КЛАС) - ІІІ МІСЦЕ, ВАХНІЧЕНКО ДМИТРО (8-А КЛАС) - ІІІ МІСЦЕ, БОЙЧЕНКО АНАСТАСІЯ (8-А КЛАС) - ІІІ МІСЦЕ - ВЧИТЕЛЬ БУРЛАЧЕНКО О.В.

ШЕПЕЛЕНКО ДМИТРО (7-А КЛАС) - ІІ МІСЦЕ, ПАЛАМАРЮК МАКСИМ (9-Б КЛАС) - І МІСЦЕ, ІЛЛЯШОВ ІЛЛЯ (9-Б КЛАС) - ІІ МІСЦЕ, БАРАБАН НАЗАР (9-Б КЛАС) - ІІІ МІСЦЕ - ВЧИТЕЛЬ ЧУМАЧЕНКО С.В.

ШЕВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР (10-А КЛАС) - І МІСЦЕ, ЗЕНЧЕНКО ЄВГЕНІЙ (10-А КЛАС) - ІІ МІСЦЕ, ЖДАНЮК МИКОЛА (10-А КЛАС) - ІІІ МІСЦЕ - ВЧИТЕЛЬ ОЛІЙНИК Т.М.

ЛАСКУРИК ДМИТРО (11-А КЛАС) - І МІСЦЕ, ВІТРЯК ОЛЕНА (11-А КЛАС) - ІІІ МІСЦЕ - ВЧИТЕЛЬ БУРЛАЧЕНКО Т.М.

5 ЛИСТОПАДА ВІДБУЛИСЯ РАЙОННІ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ, БІОЛОГІЇ І ПРИРОДОЗНАВСТВА.

ПЕРЕМОЖЦЯМИ СТАЛИ:
З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ:

ГРЕБЕНЮК АЛЬОНА (7-А КЛАС) - ІІ МІСЦЕ (ВЧИТЕЛЬ ГАВРИЛЮК І.К.)

ПАСІЧНИК АЛІНА (8-А КЛАС) - І МІСЦЕ (ВЧИТЕЛЬ ТОЛМАЧ Н.І.)

ХИЛЬЧЕНКО МАРГАРИТА (10-А КЛАС) - ІІ МІСЦЕ (ВЧИТЕЛЬ КРАЙНЄВА Н.В.)

БОГАЩЕНКО АНАСТАСІЯ (11-А КЛАС) - І МІСЦЕ (ВЧИТЕЛЬ ТОЛМАЧ Н.І.)

СІДЕНКО ЯНА (11-А КЛАС) - ІІІ МІСЦЕ (ВЧИТЕЛЬ ТОЛМАЧ Н.І.)

З БІОЛОГІЇ:

КОВАЛЕНКО ЕДУАРД (8-А КЛАС) - І МІСЦЕ (ВЧИТЕЛЬ БОНДАРЕНКО Е.Е.)

ОЛІЙНИК ЄЛИЗАВЕТА (8-А КЛАС) - ІІІ МІСЦЕ (ВЧИТЕЛЬ БОНДАРЕНКО Е.Е.)

БЕЗУГЛА СВІТЛАНА (9-Б КЛАС) - І МІСЦЕ (ВЧИТЕЛЬ БОНДАРЕНКО Е.Е.)

ГНЕБЕДЕНКО БОГДАНА (9-А КЛАС) - ІІ МІСЦЕ (ВЧИТЕЛЬ БОНДАРЕНКО Е.Е.)

ШЕВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР (10-А КЛАС) - І МІСЦЕ (ВЧИТЕЛЬ БОНДАРЕНКО Е.Е.)

КУРИЛО ВІТАЛІЙ (11-А КЛАС) - ІІІ МІСЦЕ (ВЧИТЕЛЬ КОВАЛЬ Р.М.)

З ПРИРОДОЗНАВСТВА:

МОТУЗ АННА (4-Б КЛАС) - І МІСЦЕ (ВЧИТЕЛЬ БОНДЮК Н.Г.)

Кiлькiсть переглядiв: 422

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.